MP ženska jakna za trening sa zakrivljenim šavovima Tempo Ultra – crna
Ženska jakna koja odvodi znoj sa zaštitom od vjetra i antimikrobnim završnim slojem
Prigrlite svoj ultimativni odjevni predmet za trening u vidu MP ženske Tempo Ultra jakne sa zakrivljenim šavovima u crnoj boji. S tehnologijom koja odvodi znoj i laskavim krojem, ova je jakna dizajnirana da vas podrži u svakom ponavljanju.
Izrađena od tkanine mekane na dodir, glatko dodiruje vašu kožu od početka do kraja. Bez iritacije. Bez trenja. Zatvaranje patentnim zatvaračem sprijeda omogućuje vam prilagodbu kroja zahtjevima vaše sesije, dok se konturni šavovi prilagođavaju vašem obliku.
Dizajnirano za stvarne uvjete treninga. Antibakterijska završna obrada, obogaćena srebrnim kloridom, pomaže da vaša jakna dulje ostane svježa. Osim toga, merrow šavovi osiguravaju bezbrižnost u pogledu izdržljivosti – bez obzira koliko se trudite.
Završna obrada s visokim ovratnikom za dodanu zaštitu od vjetra i bočnim džepovima za jednostavan pristup vašim bitnim stvarima.
Često kupljeno zajedno